Menu Zamknij

Spotkanie międzynarodowe- wymiana ERASMUS+

Od jutra (tj. 16.09.2021r) do niedzieli w naszej szkole jest wyjątkowy czas, ponieważ to właśnie jutro przylatują opiekunowie z naszych państw partnerskich. Jutro w Polsce zawitamy opiekunów z Włoch, Słowacji i Hiszpanii!

W naszej szkole będą goszczeni koordynatorzy szkolni projektu Anna Pratt z Włoch, Jan Kopcak ze Słowacji i Marcel Pijoan z Hiszpanii oraz towarzyszący im nauczyciele. Celem spotkania będzie: poznanie nauczycieli i młodzieży szkoły koordynującej projekt oraz praca nad projektem: ewaluacja, dyskusja nad problemami i sposobami ich rozwiązania, zaplanowanie następnych spotkań międzynarodowych. Nauczyciele zwiedzą również Świdnicę oraz wezmą udział w warsztatach z paleobotaniki i warsztatach z rozpoznawania roślin typowych dla strefy klimatycznej Polski.

Kolejna cudowną informacją jest również to, że nasi uczniowie 5 października wylatują do Barcelony w ramach projektu! Będą tam tydzień czasu, i przez ten czas będą się odbywać spotkania, wycieczki oraz zwiedzanie.

Więcej informacji będzie po aktualizacji! Bądźcie na bieżąco!

Aktualizacja:

Cóż to był za wspaniały dzień! Nasi uczniowie oraz nauczyciele bardzo miło spędzili czas w towarzystwie naszych Erasmusowych gości. Porozmawialiśmy po angielsku oraz wręczyliśmy prezenty na pamiątkę . Nasi goście byli zachwyceni tym spotkaniem. Poznali naszych uczniów, pracownie oraz tym czym się zajmujemy. Ten dzień był na prawdę wyjątkowy!