WYNIKI IDYWIDUALNE DZIEWCZYN

UWAGA! W tabelach są ujęte wyniki i punkty wszystkich biorących udział w danej konkurencji. Do klasyfikacji generalnej brane były punkty  dwóch najlepszych reprezentantów danej szkoły.

bieg na 100m

LP NAZWISKO, IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA WYNIK PUNKTY
1.   2001 I LO 14,16 109
1. DOROŻAŁA KAROLINA 2000 TO 14,16 109
3.   2001 I LO 14,47 102
4. JAKÓBIUK ALICJA 2000 TO 14,72 95
5.   2001 ZSE 15,23 84
6.   2000 ZSE 15,30 84
7.   2001 ZS 1 15,41 80
8   2001 ZS 1 15,73 74
8.   2002 LO Świebodzice 15,73 74
10. KINAST MARIKA 2002 TO 16,36
11.   2002 I LO 16,39
12.   2002 LO Świebodzice 16,87 54
13.   2000 ZS 1 17,42

 

SKOK  DAL
 (najlepszy wynik z trzech prób)

1.   2002 LO Świebodzice 4,46 112
2.   2000 I LO 4,20 101
3.   2000 ZSE 3,89 88
4.   2000 ZSE 3,84 86
5.   2002 I LO 3,60 76
6.   2002 ZS 1 3,59 75
7.   2002 ZS 1 3,58 75
8. KULCZYK WERONIKA 2000 TO 3,51 72
9.   2002 LO Świebodzice 3,47 70
10.   2002 I LO 3,42
11.   2002 ZS 1 3,37
12.   2002 ZSE 3,31

PCHNIĘCIE KULĄ
 (podany jest najlepszy wynik z trzech prób, punktacja za wynik wg rocznika-kula 3 kg – 2002 i 4 kg – 2001 i starsi)

1.   2001 ZSE 7,41 118
2.   2000 ZSE 6,69 110
3. HERCOG ALEKSANDRA 2000 TO 6,00 102
4.   2002 ZS 1 7,21 99
5.   2000 I LO 5,71 99
6.   2001 ZS 1 5,42 95
7. DRZĘŹLA ALEKSANDRA 2002 TO 6,39 89
8.   2002 ZS 1 6,72
9.   2001 ZS 1 5,22
10.   2002 LO Świebodzice 5,95 83
11. BŁĄDZIŃSKA DARIA 2000 TO 5,24

KLASYFIKACJA GENERALNA

  1. I LO ŚWIDNICA 805 pkt
  2. ZSE ŚWIDNICA 766 pkt
  3. LO ŚWIEBODZICE 597 pkt
  4. ZS NR 1 ŚWIDNICA 584 pkt
  5. TO ŚWIDNICA          467 pkt

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW

UWAGA! W tabelach są ujęte wyniki i punkty wszystkich biorących udział w danej konkurencji. Do klasyfikacji generalnej brane były punkty  dwóch najlepszych reprezentantów danej szkoły.

100m

LP NAZWISKO, IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA WYNIK PUNKTY
1.   2001 ZS 1 11,44 134
2.   2002 ZSB-E 11,50 134
3.   2001 ZS 1 11,96 114
4.   2001 LO Świebodzice 12,06 110
5.   2001 I LO 12,12 PK
6.   2002 I LO 12,28 PK
7.   2002 I LO 12,32 PK
8   2002 ZSB-E 12,37 99
9.   2001 ZSB-E 12,72
10.   2002 ZSE 13,02 75
11. KASPRZYK MICHAŁ 2002 TO 13,41 62
12.   2002 ZSE 13,88 51
13. SZCZĘŚNIAK DANIEL 2002 TO 13,99 48
14.   2002 I LO 14,70 PK
           

1500m

1.   2002 I LO 4:41,90 PK
2.   2002 LO Świebodzice 4:57,88 45
3. DZIURBACZ DAWID 2000 TO 5:01,27 41
4. BIELIŃSKI JAKUB 2000 TO 5:06,42 35
5.   2002 ZSB-E 5:10,00 31
6.   2002 ZSB-E 5:12,33 29
7.   2002 ZSE 5:18,57 23
8.   2002 ZSE 5:19,43 22
9.   2002 I LO 5:24,27 PK
10.   2000 LO Świebodzice 6:18,83 1
           

sztafeta 4x100m

1. I LO 48,54 PK
2. ZS B-E 49,26 100
3. LO Świebodzice 49,79 95
4. ZSE 51,64 79
5. ZS 1 52,65 71
6. TO 54,21 60

 

SKOK  DAL
 (najlepszy wynik z trzech prób)

1.   2001 I LO 5,65 PK
2.   2002 ZSE 5,38 91
3.   2001 ZSB-E 5,20 83
4.   2001 ZSB-E 5,18 83
5.   2000 ZSE 5,16 82
5. SZCZĘŚNIAK DANIEL 2002 TO 5,16 82
7.   2002 ZSB-E 5,07
8.   2001 I LO 5,03 PK
9.   2003 ZS 1 4,98 75
10.   2001 LO Świebodzice 4,75 66
11.   2002 LO Świebodzice 4,60 61
12.   2002 ZS 1 4,24 48
12.   2002 ZSE 4,24

PCHNIĘCIE KULĄ
 (podany jest najlepszy wynik z trzech prób, punktacja za wynik wg rocznika-kula 6 kg – 2002 i 7 kg – 2001 i starsi)

1.   2002 ZSE 10,44 117
2.   2001 ZSB-E 10,05 113
3.   2002 LO Świebodzice 9.81 110
4.   2000 ZSB-E 9,48 107
5.   2002 LO Świebodzice 9.45 106
6. NARKOWICZ OLGIERD 2001 TO 8,70 106
7.   2001 ZSE 8,17 100
7.   2002 ZS 1 8,73 98
8.   2001 I LO 8,68 PK
9.   2000 I LO 8,25 PK
10. KOWALIK KRZYSZTOF 2002 TO 7,18 80
11.   2001 I LO 6,56 PK
12.   2001 ZS 1 6,02 75
13.   2001 ZS 1 6,00

KLASYFIKACJA GENERALNA

  1. ZSB-E ŚWIDNICA 924 pkt
  2. ZSE ŚWIDNICA 843 pkt
  3. ZS NR 1 ŚWIDNICA 758 pkt
  4. LO ŚWIEBODZICE 694 pkt
  5. TO ŚWIDNICA 514 pkt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *