Menu Zamknij

Halloween 2019

W naszej szkole było ostatnio naprawdę strasznie. A to wszystko dlatego, że świętowaliśmy Halloween. 31 października nasza szkoła zmieniła się w dom strachów, a z każdej klasy wychodziły tego dnia potwory, czarownice, duchy  by wystraszyć  nauczycieli. Po przygotowaniu klas, przebrań i smakołyków uczniowie czekali wspólnie z wychowawcami na komisje, która oceni ich starania. Nasze jury wystawiało oceny w trzech kategoriach: smak i wygląd przekąski halloween’owej, wygląd kelnera obsługującego przy stole oraz wygląd stołu i dekoracja całej sali. Konkurencja była ogromna, a każda klasa stworzyła całkiem odmienny klimat w swojej sali, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Najlepsza okazała się jednak klasa 4C, która przygotowała salę naprawdę przerażająco. Ciemność, krzyki, widok stołu pełnego gałek ocznych przestraszyła by największego twardziela. Cała klasa świetnie się zaangażował, a ciasto było przepyszne.  Gratulujemy klasie 4, ale również innym klasom, które świetnie się spisały się na medal.

Punkty, które uzyskały klasy zostaną wpisane na poczet pierwszego etapu wewnątrzszkolnego konkursu „Wyścig po złoto” , który ma na celu wskazać najbardziej zaangażowaną klasę.

Gratulujemy uczestnikom oraz dziękujemy Samorządowi szkolnemu za pomoc w organizacji imprezy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.